Центр у справах сім'ї та жінок Шевченківського району

 

Програми центру

В районі мешкає понад 69 тис. сімей різної категорії: повні, неповні, багатодітні, сім’ї, в яких є інваліди різної категорії, та ін. Для кожної з цих категорій держава реалізує диференційні програми. 

"Інститут Щасливої сім'ї"
 

       Інстит щасливої сім'ї

Мета програми: Пропагування сімейних цінностей, сприяння підвищенню визначальної ролі сім'ї в житті суспільства, реалізація сучасної політики держави у сфері створення сприятливих умов для всебічного розвитку традиційної сім'ї та кожного з її членів.

 

"За крок до розлучення"

За крок до розлучення

Мета програми: сприяння запобіганню зростанню кількісті розлучень. Надання фахової допомоги сім'ям, які знаходяться на межі розлучення, в пошуку конструктивних шляхів вирішення проблеми, що сприятиме збереженню сім'ї. А в разі, якщо розлучення є єдиним вірним шляхом розвязання проблеми, допомогти якнайлегше пережити кризу.  

 

        "Життя після розлучення Є!"

життя після розлучення

Мета програми: професійно допомогти розлученим подолати депресійний стан, адаптуватися до нових умов життя, оптимізувати процес виходу з кризи, навчитися ефективно спілкуватися, побачити перспективу власного розвитку на майбутнє та будувати своє життя на новому, більш якісному рівні. 

 

"Мій родовід: з минулого - в майбутнє"

Мій родовід

Мета програми: пропагування сімейних цінностей, сприяння розвитку духовно і фізично здорової родини, а також сприяння підвищенню визначальної ролі традиційної сім'ї в житті суспільства. 

 

"Стоп насильству!"

Стоп насильству

Мета програми: надання практичної психологічної допомоги особам, що зазнали психологічне,фізичне, фінансове або інше насильство.

 

 

"Родина - родині"


родина родині

Мета програми: об'єднання мешканців нашого району задля вирішення спільних проблем і надання допомоги сім'ям, якы знаходяться в скрутному матеріальному стані. Обмін між родинами речами, що були у вжитку. Програма допомагає підтримувати малозабезпечені сім'ї через надання одягу, предметам вжитку (наприклад:посуд,іграшки, підручниками тощо).

Создан 22 июн 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником