Центр у справах сім'ї та жінок Шевченківського району

 

Новини Центру
Вчора, 5 грудня, відповідно плану проведення Всесвітньої акції " 16 днів проти насильства" відбулася робоча зустріч за участю представників районного відділку поліції. Тема зустрічі " Нові державні вимоги щодо протидії насильству в сім'ї". Під час зустрічі було розглянуто пропозиції щодо поліпшення співпраці у попередженні насильства в сім'ях району.

_____________________________________________________________________________________

25 листопада розпочата Всесвітня акція " 16 днів проти насильства", яка в усьому світі підтримується міжнародною спільнотою і проводиться з 1991 року щорічно з 25 листопада по 10 грудня.
Україна до цієї акції приєдналась у 2000 році. 

У цьому році Центр у справах сім'ї та жінок спільно з Управлінням поліції Шевченківського району проводить такі заходи:
1. Робоча зустріч за участю представників особового складу районного відділу поліції за темою «Нові державні вимоги
щодо протидії насильству в сім’ї»,

2. Робота в групі осіб, що зазнали насилля та співзалежних за участі психолога Центру «Надійний початок: ми знаємо як…»,
3.Семінар із групою взаємопідтримки жінок з ВІЛ «Киянка +»: обмін життєвим досвідом у протидії насильству.Регулювання самооцінки,
4. Тренінги для осіб, що перебувають в депресивному стані після перенесення будь-яких видів домашнього насилля «Ренесанс особистості»,
5.Підсумки проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» .

ЗАПРОШУЄМО БРАТИ УЧАСТЬ У НАШИХ ЗАХОДАХ.


ПЛАН ЗАХОДІВ

п/п

Захід

Дата

проведення

Виконання

Кількість осіб

1.

Робоча зустріч за участю представників особового складу районного відділу поліції за темою «Нові державні вимоги щодо протидії насильству в сім’ї»

Дата визначається

 

 

2.

Робота в групі осіб, що зазнали насилля та співзалежних за участі психолога Центру

«Надійний початок: ми знаємо як…»

27.11 , вівторок;

 04.12, вівторок.

Початок роботи групи о 19.00

27.11 - проведено

21.11 – були присутніми 16 осіб

3

Семінар із групою взаємопідтримки жінок з ВІЛ «Киянка +»: обмін життєвим досвідом у протидії насильству.

Регулювання самооцінки.

 05.12, середа


Початок о 12:30.

 

 

4

Тренінги для осіб, що перебувають в депресивному стані після перенесення будь-яких видів домашнього насилля  «Ренесанс особистості».

27.11 , вівторок;

 04.12, вівторок.

Початок роботи групи

о 11.00

27.11 - проведено

27.11 – були присутніми 11 осіб

5.

Підсумки проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

11.12, вівторок за участі начальника Шевченківського УПГУНП у місті Києві

 

 

 

 

 

____________________________________________________________________________________

6 грудня, у четверг, запрошуємо на засідання робочої групи всіх, хто цікавиться дослідженням власного родоводу.
Тема: "Практичні поради та консультування досвідчених фахівців з питань дослідження власного родоводу. Презентація власного родоводу."
 Як завжди, заняття проводить Новіков Олексій, директор Центру вивчення сімейної історії "Метрика", Голова Правління Громадської організації "Центр генеалогічних досліджень", м.Київ. Початок о 15:00.
Телефон для більш детальної інформації:
098-976-09-66 - Лебедєва Людмила Миколаївна.
Чекаємо на Вас! 

 

____________________________________________________________________________________

1 листопада, у четверг, запрошуємо на засідання робочої групи всіх, хто цікавиться дослідженням  власного родоводу.
Тема: Практичні поради та консультування досвідчених фахівців з питань дослідження власного родоводу. Обмін досвідом. Як завжди, заняття проводить Олексій Новіков, директор Центру вивчення сімейної історії "Метрика", Голова Правління Громадської організації "Центру генеалогічних досліджень",м.Київ. Початок о 15:00. Телефон для більш детальної інформації: 098-976-09-66 - Лебедєва Людмила Миколаївна.
Чекаємо на Вас! 

____________________________________________________________________________________

30 вересня з нагоди свята Св. Віри,Надії і Любові та матері їх Софії у приміщенні Галереї-ризниці "Чудотворні ікони Афона" відбувся урочистий захід присвячений матусям Шевченківського району, особливо матерям, які самостійно виховують дітей. Проведення заходу до цьогосвята - традиція Центру. У цьому році до організації спільного заходу долучився Київський міський Центр реабілітації для дітей з інвалідністю. На честь матерів та їх дітей був проведений молебень та прочитали щиру молитву до святих мучениць Віри, Надії і Любові та їхньої матері Софії. Також чудовим сюрпризом став виступ дитячого хору. Їх виступ був настільки душевним та щирим, що заполонив серця присутніх вірою, надією та любрв'ю. Наприкінці свята від керівництва Шевченківської адміністрації матерям вручили подарунки,сертифікат до магазину "КОСМО". Усім запрошеним гостям дуже сподобався захід, після урочистої частини ніхто не поспішав додому, хотіли ближче познайомитись, поспілкуватись. Сформувався девіз свята - поділись теплом душі!..
Центр у справах сім'ї та жінок висловлює велику вдячність адміністрації Галерея-ризниця за допомогу в організації свята та за можливість безкоштовного проведення
цього заходу у приміщенні Галереї.

___________________________________________________________________________________

Центр у справах сім'ї та жінок та Київський міський Центр реабілітації для дітей з інвалідністю запрошує на спільне свято.
30 вересня з нагоди свята Св. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії відбудеться урочистий районний захід, мета якого привітання матерів, діти яких є взірцем вихованості, високої культури та доброчинності. Свято відбудеться за адресою: вул, Ярославів Вал,1. Початок о 12:30.
Ообливо запрошуємо матерів Шевченківського району, які самостійно виховують дітей без допомоги чоловіків. Телефон для запису на захід та більш детальної інформації:098-976-09-66 -
ЛебедєваЛюдмила Миколаївна.

Чекаємо на ВАС! 

___________________________________________________________________________________

Днями директор Центру Людмила Лебедєва з робочим візитом відвідала Брусилівський історичний музей ім.Івана Огієнка з метою налагодження співпраці.
Фото: https://centre-wf.io.ua/album869969

___________________________________________________________________________________

Святково - урочистий захід з нагоди Міжнародного Дня сім'ї.
Спільно з відділом реєстрації актів цивільного стану було проведено церемонію "Українські звручини". Заручини - це подія, це маленьке свято любові, це оголошення про взаємну згоду закоханих узяти шлюб. На захід було запрошено подружні пари,що побралися у 2017 році та святкуватимуть "ситцеве весілля" в поточному 2018 році. Керівництво Шевченківського району не могли залишити учасників церемонії, молодих подружжів та гостей свята без подарунків, ними стали: комплекти постільної білизни. Чудовий подарунок для закоханих. То що, ГІРКО!

ФОТО ЗАХОДУ: https://centre-wf.io.ua/album869366
________________________________________________
_________

Запрошуємо всіх кого цікавить тема дослідження власного родоводу на наш захід з нагоди Всеукраїнського Дня родини, який відбудеться 11 липня (середа), за адресою розміщення Центру, вул.Олени Теліги, 43 (каб.1). Початок о 14:00.

У програмі заходу:

- презентація цікавих історій з досліджень власного родоводу,

- демонстрація цікавих фото та інформаційних документів,

 - обмін досвідом щодо дослідження родоводу.

Під час заходу відбудеться знайомство з досвідченими дослідниками родоводів та цікавими особистостями.

Чекаємо на Вас!

Телефон для більш детальної інформації: 098-976-09-66 - Лебедєва Людмила Миколаївна.

____________________________________________________________________________________

14 травня у дитячому садочку № 645, колектив Центру спільно з вихователями садочка організували та провели святковий захід до Дня Матері.

Фото: centrfamilyandwife.blogspot.com/2018/05/645.html

__________________________________________________________________________________

12 травня у парку ім.Тараса Шевченка, Центр презентував свою діяльність на загальноміському заході з нагоди Дня Матері та Міжнародного Дня сім'ї. 

Фото презентації : centrfamilyandwife.blogspot.com/2018/05/blog-post_69.html

_________________________________________________________________________________

19 квітня,у четверг,відбудеться засідання робочої групи, що здійснює дослідження власного родоводу.Завдання засідання - отримати консультування та обмінятися досвідом щодо роботи з архівними матеріалами. Веде засідання Директор Центру вивчення сімейної історії "Метрика", Голова Правління Громадської організації "Центру генеалогічних досліджень", м.Київ - Олексій Новіков.

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь в засіданні робочої групи.

Початок о 15:00.

Адреса: вул.Олени Теліги, 43 (ст.м.Дорогожичі)
Центр у справах сім'ї та жінок(каб.1)

Телефон для більш детальної інформації: 098-976-09-66 - Лебедєва Людмила Миколаївна. 

__________________________________________________________________________________

І знову День закоханих! Традиційно цей день ми святкуємо разом із молоддю Індустріального коледжу. І як завжди програму святкування підготовлено спільно зі студентами Київського Національного Університету культури і мистецтв. У програмі все продумано: і як зустріти, і як розважитись, і плани на майбутнє...Спершу аматори розповідали, як приготуватись до першого побачення: рецепти приготування смачних коктейлів в домашніх умовах, секрети стилю - візажу від професіонала. За бажанням на присутніх дівчатах демонстрували нанесення косметики професіоналом. Потім ми говорили про креативні подарунки коханим до свята. А деякі закохані демонстрували свої подарунки: саме до свята закохані підготували пісні із власним музичним супроводом. Танок на честь коханої вразив усіх! Було дуже цікаво прослухати поради щодо дарування квітів за етикетом і дізнатися про "мову" квітів. Для бажаючих хлопців і дівчат відбулися бліц - побачення, що може статися початком романтичних стосунків...Це значить, що наша святкова зустріч відбулась не формально. Що наша робота не даремна: молодь налагоджує нові контакти, дізнається про щось нове, іде по домівках з новими враженнями.
Головне - ПОЗИТИВНИМИ! 

А у нашого Центру з'являється все більше друзів.

https://centre-wf.io.ua/album861691 - фото  заходу.

_____________________________________________________________________________________

1 лютого, у четверг, відбудеться чергове засідання учасників робочої групи з пошуку власного родоводу.
Тема засідання: " Дослідження власного родоводу з використанням інформації зарубіжних архівів"

Своїм досвідом роботи ділитиметься Директор Центру вивчення сімейної історії "Метрика", Голова Правління Громадської організації " Центру генеалогічних досліджень" м.Київ - Олексій Новіков. 

Початок о 15:00.

Адреса: вул.Олени Теліги, 43 (ст.м.Дорогожичі). Телефон для більш детальної інформації: моб. 098-976-06-66 - Людмила Лебедєва. 

____________________________________________________________________________________

 

14 грудня, у четверг, відбудеться чергове засідання учасників робочої групи з пошуку власного родоводу.

Теми засідання:

1. Дозволи до роботи з архівними ( та іншими державними документами) щодо пошуку власного родоводу. Обмін досвідом. 

2. Родовід і доля людини. Останні наукові дослідження.

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь в засіданні
робочої групи.

Початок о 15:00.

Адреса: вул.Олени Теліги, 43 (ст.м.Дорогожичі).
Актова зала Центру у справах сім'ї та жінок (каб.1)

Телефон для більш детальної інормації:
моб.098-976-09-66- Людмила Лебедєва. 

 

_____________________________________________________________________________________

 

Рабочая встреча со специалистами исследования родословных

РЕВИЗСКИЕ СКАЗКИ

16 ноября (четверг) в 15:00.

Тема встречи:

1. Поиск генеалогической информации по ревизским сказкам и переписи населения;

2. Продолжение теми, как получать информацию с медучереждений.

Дополнительная информация по телефону:

098-976-09-66 - Людмила Николаевна.

 

_____________________________________________________________________________________

 

Жіноча корекційно - розвиваюча група ВІДКРИТА.

Перше заняття групи відбулосаь

7 листопада о 11:00. 

Хто знаходиться в депресійному стані і потребує допомоги кваліфікованого психолога, усіх, хто хоче приєднтися до нашої групи ЗАПРОШУЄМО.

_____________________________________________________________________________________

За програмою діяльності Музею сім'ї та родоводу щомісячно відбуваються робочі зустрічі з фахівцями дослідження родоводів. 7 листопада відбулась зустріч із  - Олексієм Новіковим, Голова Правління Громадської організації "Інститут генеалогічних досліджень", директором Центру вивчення сімейної історії "Метрика", який має великий досвід у питаннях пошуку і складанні генеалогічного дерева. Цього разу розмова відбулась за темою "Як досліджувати родовід, використовуючи архіви медичних установ". Ці архіви містять інформацію щодо точної дати народження та смерті особи ( в інших джерелах дуже часто ці дати не є точними), причина смерті, хвороби, від яких лікувались наші пращури і які можуть передаватись у спадок. 

https://www.facebook.com/photo.phb?fbid=522993708058228&set=pcb.2085737084983018&type=3&theater&ifg=1

___________________________________________________________________________________

 

Дослідження власних родоводів через
архіви кладовищ

Запрошуємо всіх бжаючих отримати інформацію "Як досліджувати власний родовід через архіви кладовищ". Своїм досвідом опрацювання документів такого роду архіві ділитиметься Голова Правління Громадської організації "Інститут генеалогічних досліджень", директор Центру вивчення сімейної історії "Метрика" (м.Київ) - Олексій Новіков.

Зустріч відбудеться 19 жовтня (четверг) .

Початок о 14:30 у приміщенні Центру.

Безкоштовно.

 

_____________________________________________________________________________________________

 

Генетичне ДНК 

Всіх бажаючих дізнатися про свій родовід засобами
дослідження власного ДНК

ЗАПРОШУЄМО

14 вересня на зустріч (БЕЗКОШТОВНО) із досвідченим дослідником родоводу Олексієм Новіковим (Росія).

Зустріч відбудеться за адресою вул.Олени Теліги,43.
Центр у справах сім'ї та жінок .

(метро Дорогожичі. Далі до зупинки "Парк відпочинку")

Початок о 15.00.

Більш детальна інформація за тел.. 440-46-22, або 098-967-06-66. 

 

 

 

____________________________________________________________________________________

За традицією вже сьомий рік поспіль в липні Центр у спрравах сім'ї та жінок проводить заходи в межах районної програми "Мій родовід:майбутнє з минулого" і з нагоди Всеукраїнського Дня родини. Цього року відбулась зустріч за темою "Як дослідження власного родоводу позначилось на моєму житті". На зустріч були запрошені не тільки дослідники власних родоводів, але й всі бажаючі. Як же ми були здивовані, коли до нас приєднались не тільки мешканці нашого району і інших районів Києва, але й мешканці різних регіонів України! Власним коштом до нас завітали гості з Одеси, Рівного, Вінниці! Цікавими історіями із власного життя бажали поділитися майже всі присутні на заході. Яких тільки цікавих, іноді неймовірних історій ми наслухалися того дня! І як дослідження родоводу змінило професію, як розширилось коло родичів і це позитивно вплинуло на життя, як дослідження родоводу спонукало до початку дослідження населеного пункту, в якому проживали пращури...Кожна історія гідна бути взятою за сюжет фільму! Наступного дня до Центру зателефонували представники телебачення, і нам запропонували взяти участь у телепередачі за такою ж темою.Ми із задоволенням (майже всі учасники нашої зустрічі у Центрі!) взяли участь у телешоу. Всі одностайно наголошували, що дослідження родоводу - дуже цікава робота, необхідна для самаих себе і власних дітей. І, звичайно ж, щоб бути цивілізованішими. Деякі народи (наприклад, китайці, англійці) не тільки знають своє коріння, вони його знають аж до 25 коліна! А як ви знаєте свій родовід? Якщо Вам необхідна допомога, консультації щодо початку пошуку, запрошуємо до нашого Центру. Ми раді допомогти Вам!   

_____________________________________________________________________________________

З нагоди Всенародного Дня Батька колектив Центру у справах сім'ї та жінок підготував святковий захід
"Найдорожчий в світі ТАТО - МІЙ!"Запрошуємо всіх бажаючих на наше свято, яке відбудеться 19 червня (понеділок), за адресою розміщення Центру:
вул. Олени Теліги, 43 (ст.метро Дорогожичі), вхід з боку шосе.
Дійство розраховано на 1 годину 30 хвилин.
Чекаємо на Вас!  

 

_________________________________________________________________________________

 

Мами, мамочки, мамульки, мамусеньки...Рідненькі, любі, дорогеньки...Теплих, лагідних слів щодо мами ЗАБАГАТО НЕБУВАЄ! Погодьтеся, найсвітліше свято, що ми маємо - це День Матері, яке святкується щорічно кожної другої неділі травня. Ось і цього року 12 травня в Центрі у справах сім'ї та жінок Шевченківського району зібрались люди на районне свято "Я говоритиму з тобою, МАМО..."щоб вшанувати МАТІР. Всі учасники за попередньою змовою принесли фото своїх матерів. Чи то тогочасні фотографи мали якусь іншу, несучасну майстерність, чи то матері були такими красивими, шляхетними, немов актриси кіно з минулого! Скільки емоцій викликала кожна розповідь про матір! Скільки сліз і посмішок з'являлось на обличчях! Несподіваною була розповідь про свою матусю мешканця нашого району Ігоря Івановича (прізвища він не назвав). А несподівана вона тому, що Ігорю Івановичу саме в цей день, 12 травня, виповнилося 90 (!) років. І саме цей день народження він присвятив своїй мамі! Розповідь про матір була сповнена любові, гордості і поваги до складного життя жінки, що мала 7 дітей, але як достойно,нікому не жаліючись, вона виростила, виховала своїх дітей!
Життя присвятила їм.
Тож Ігор Іванович привселюдно дякував матері за її материнську самопожертву.
Авжеже всі присутні вітали ювіляра з днем народження.

Розповідей було багато. Кожен з присутніх неодмінно хотів розповісти про саме СВОЮ, НАЙКРАЩУ матусю. Написати б про це... "Жінки, що присвятили нам життя". Чи якось так назвати цю присвяту. Для кожного з нас наша МАМО є ІКОНОЮ. І як з іконою ми дуже часто говоримо з портретом своєї єдиної! І нехай така повага, любов і вдячність переймається нашими дітьми.  

 

_________________________________________________________________________________

З нагоди Міжнародного Дня Матері колектив Центру у справах сім'ї та жінок підготував святковий захід 
"Я говоритиму з тобою, МАМО"!

Запрошуємо всіх бажаючих на наше тепле свято, яке відбудеться 12 травня (п'ятниця), за адресою розміщення Центру: вул.Олени Теліги, 43 (ст.метро Дорогожичі),
вхід з боку шосе.
Початок о 14:30.
Дійство розраховано на 1 годину 30 хвилин.  

_________________________________________________________________________________

Занятие в женском клубе психологической культуры" Ренесанс". 

Долгосрочная группа в интегративном подходе. Каждый
вторник
(11-13 час).Направление - решение личностных запросов, восстановление психо - эмоциональных состояний.

Тематические тренинговые занятия с ресурсной емкостью

и достаточной нагрузкой. 

Участие без оплаты. 

Информация о группе:  https://www.facebook.com/tatiana.kosarik/posts/1399740136764676

 

_________________________________________________________________________________

 

У переддень свята 8 Березня Центр у справах сім'ї та жінок Шевченківського району запросили жінок на гумористичну імпровізацію до весняного свята. Постановка під назвою "8 Березня скасовується? АГА...ЩАС!"

зібрала 50 представниць прекрасної статі. Серед них - матері, дружини, доньки учасників АТО, представниці громадських організацій та об'єднань, жінки, які щоденно змінюють на краще життя чоловіків району та міста Києва.

Директор Центру, Лебедєва Людмила Миколаївна, разом з працівниками Центру та  студентами Київського Національного Університету культури та мистецтв кафедри Культурології  підготували для гостей чимало інтелектуального гумору, тонкої іронії та веселих жартів. Темою для веселощів став новий український календар урочистостей без свята
"8 Березня", складання гумористичного листа - звернення до Президента. Веселі сценки, ясраві виступи студентів прикрасили захід і не залишили байдужим нікого. Вродливі, талановиті, розумні, веселі, харизматичні, хазяйновиті панянки довели, що святу жіночності, весни та краси все ж таки бути!Тільки завдяки Жіночій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі.

Наприкінці заходу запрошених представниць прекрасної статі привітав зі святом  керівник апарату Шевченківської районної в місті Києві адміністрації Віталій Царан та вручив подарунки!

 

Фото заходу: edit.io.ua/edit_pic.php?ida=815433

__________________________________________________________________________________

Вже стає  доброю традицією проведення спільних заходів Центром у справах сім'ї та жінок та Київським Індустріальним коледжом. Саме такий спільний захід відбувся 14 лютого у приміщенні Коледжу з нагоди улюбленого свята молоді - Дня Закоханих. 

До розробки сценарію і участі у театралізованому дійстві долучилися студенти з кафедри Культурології Київського Національного Університету культури і мистецтв. Кафедра є партнером Центру з 2004 року. За всі роки співпраці викладачі та студенти цього закладу завжди підтримували та всебічно допомагали Центру у його діяльності: у проведенні спільних яскравих заходів, соціологічних опитувань;
проведення семінарів та тренінгів.
За це їм щира подяка.

До свята Дня закоханих було підготовлено театралізоване дійство, чудові приклади найвищих проявів кохання представників різних епох, пісні і танці, що розповідають про кохання. Вчорашній захід закінчився креативним гаслом, які підтримали всі присутні:
"Слава Коханню!",
а у відповідь луноло: "Закоханим Слава!".   

_________________________________________________________________________________

 

МИ ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ ДО УЧАСТІ В АКЦІЇ

"ЗБЕРИ МАКУЛАТУРУ - 

ДОПОМОЖИ СОЛДАТУ"


Місія проекту - захистити тих, хто захищає нас.

 

У кожного вдома чи на роботі є старі газети, журнали, зошити, паперові коробки - це все те, що потрібно.Передивіться свої найдальші полички, закапелки в підвалах, на горищах - долучіться до акції. До того ж це аж три добрих справи в одній:і армії допомагаємо, й чистоту наводимо, й природу бережемо. Адже 1 тонна переробленого паперу рятує 17 дерев. І не думайте, що Ваш одненький аркуш такий далекий до необхідної тонни, хороші справи не бувають маленькими: аркуш до аркушу - й буде результат!

 

Інформацію щодо проведення акціїї можна відстежувати на фейсбуці
"Сила єдності" або за т.0965905064 Бабій Ю.А.
(ГОЛОВА ГО "СИЛА ЄДНОСТІ").

 

ПРОСИМО ПРОЯВИТИ ГРОМАДЯНСЬКУ АКТИВНІСТЬ І НЕБАЙДУЖІСТЬ!!! 

____________________________________________________________________________________

7 грудня в приміщенні Центру у справах сім'ї та жінок Шевченківського району відбувся захід за планом Всеукраїнської акції
"16 днів проти насильства".

Акція "16 днів проти насильства", яка щорічно стартує 25 листопада і триває до 10 грудня спрямована активізувати зусилля сотень державних і громадських організацій збільш ніж 100 країн світу заради об'єднуючої мети: привернути увагу громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми, подалання насильств в сім'ї. Центр у справах сім'ї та жінок  року в рік долучається до проведення всеукраїнської акції і цей рік теж не став виключенням. Спільно зі студентами Київського Національно Університету Культури і Мистецтв факультету Культурології було проведено захід під назвою "Театр абсурду": "Б'є - значить любить?".

Студенти ознайомили аудиторію з чотирма видами насильства в сім'ї, виконуючі рольові презентації кожного з видів насильства. Шокуючу статистику аудиторія почула від представника Шевченківського районного відділку поліції. Учасники були приголомшені від почутого. Як говорить невтішна статистика, жертв домашнього насильства в кількісному співвідношенні більше, ніж жертв грабежів та автокатастроф. Працівники Центру розповіли, куди звертатись за допомогою, якщо факт насильства відбувся. 

Головною метою було просвітити та донести прикру та нажаль реальну інформацію про домашнє насилля і показати, що все можна змінити, якщо вчасно звернутись до фахівців, які можуть допомогти.

Якщо Ви внаслідок певних обставин стали жертвою домашнього насильства - це не означає, що така Ваша доля, і у Вас немає виходу з цього становища. Вихід є! Не терпіть знущань, цінуйте своє життя! Запам'ятайте:Сім'я - простір без насильства!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

                         

 

 

 

 

                           

 

 

                           

 

                           Оголошення

ТЕАТР АБСУРДУ "Б'є - значить любить?..."

Запрошуємо всіх бажаючих на захід, який відбудеться за планом Всеукраїнської акції

"16 днів проти насильства"


У програмі заходу:

Те, що ти ще не знаєш...

 • Шокуюча статистика щодо всіх видів насилля в сім'ї
  ( Україна та інші держави світу);
 • Безкоштовні консультування психолога та юриста щодо зазначеної теми;
 • Насилля як воно є: реальні історії мешканців нашого міста;
 • Куди звертатись за допомогою.

Програма розрахована на 1,5 години.

 

Захід відбудеться 7 грудня (середа). Початок о 13:30 за адресою вул.Олени Теліги,43 (ст..метро Дорогожичі).

 

Більш детальнішу інформацію можете отримати за тел:.440-46-22.

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ 

 

 

 

______________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

C 11 ОКТЯБРЯ 2016 ГОДА

Тренинговая программа "Волшебство Зазеркалья"

Жить свободно и с ответственностью. Принимать себя и научиться

любить безусловно.

Отличать радость от удовольствия, найти свои источники энергии.

Чувствовать уязвимость и рационально ввести её в поток собственной жизни. 

Научиться справляться с обидой, ревностью, виной, страхом, конфликтностью...

Пересмотреть собственные цели.

Изучить свою самость и здоровую необходимость в партнере. 

Первое занятие 11 октября 2016 года в 11:00 (продолжительность 2 часа)

По адресу ул.Е.Телиги,43,ост. "Парк отдыха"

Контактный телефон для справок и записи в группу (067)177-40-13.

Участие в тренинге - без оплаты. 

 

 

 

 

З 15.09.2016 року розпочинається цикл тренінгів

та майстер - класів за програмою "Лабораторія щасливої сім'ї"

"Життя як творчість або творчість життя"

1. Створюємо сценарії щасливого подружнього життя:

 • плануємо сімейні дозвілля;
 • романтичні вечері;
 • ексклюзивні сімейні традиції;
 • креативні подарунки до різних сімейних свят;
 • сценарії повідомлення чоловікові про вагітність;
 • ефективні планування щодо сімейного бюджету;
 • сімейні конфлікти:уроки позитивних вирішень;
 • на прийомі у сексолога;
 • імідж БАЖАННОЇ жінки:уроки і секрети;
 • що потрібно знати про облаштування подружнього помешкання, або "фєн-шуй по - українськи";
 • креативні вихідні з друзями. 

БАЖАЮЧИХ ПРОСИМО ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ДЛЯ ЗАПИСУ:

ТЕЛ:440-46-22;

МОБ:0991517060

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА.

 


"Волшебство Зазеркалья"

Жить свободно и с ответственностью, принимать себя и научиться

любить безусловно.

Отличать радость от удовольствия, найти свои источники энергии.

Чувствовать уязвимость и рационально ввести её в поток собственной жизни.

Научиться справляться с обидой, ревностью, виной, страхом, конфликтностью...

Пересмотреть собственные цели.

Изучить свою самость и здоровую необходимость в партнере. 

 

________________________________________________________________________

 

Занятия планируются в экологической референтной группе, где будут поддерживающие правила и атмосфера.

С сентября 2016 года, один раз в неделю 2-3 часа. В интегративном подходе, с множеством уникальных методик, с Вами будет работать автор тренинговой программы, практический психолог Татьяна Косарик.

Контактный телефон для справок и записи в группу (067)-177-40-13.

Участие в тренинге - без оплаты. 

 

 

 

 

 

 

07.07.2016, у четвер, відбудеться цікава програма з нагоди Всеукраїнського Дня Родини "Родовий оберіг:уроки створення

власної моделі щастя".

Початок о 15.00.


У програмі свята:

1. Інформація щодо створення власного оберігу на щастя родини

( з елементами майстер - класу );

2. Що необхідно знати про власний родовід, щоб уникнути негативних родових явищ

( хвороби, невдачі, нещаслива доля, припинення роду тощо ). Як використовувати силу роду пращурів задля розвитку та примноження родинної сили на добробут нащадків;

3. Невеличкий концерт силами аматорів - представників, що досліджують власний родовід.


Програма розрахована на півтори години ( до 16.30 - 16.45 )

 

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ ПРИЄДНАТИСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ СВЯТА РОДУ.

 

Захід відбудеться у Центрі сім'ї та жінок Шевченківського району за адресою вул. Олени Теліги, 43 ( ст.метро Дорогожичі ).

 

Більш детальнішу інформацію можете отримати за тел. 440-46-22;

098-976-09-66. 

Новини ЦентруОбновлен 06 дек 2018. Создан 29 июн 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником