Центр у справах сім'ї та жінок Шевченківського району

 

Сімейні молитви
Молитва за сім'ю

Господи, Отче Святий, Всемогутній, Вічний Боже, благословляємо Тебе

і дякуємо за нашу сім'ю, яка бажає жити в любові та злагоді. Приносимо Тобі начі печалі, в Твої руки ввіряємо наше майбутнє. Боже, джерело всякого блага, і зроби, щоб ми завжди мали хліб насущний, збережи нас у здоров'ї і світі, направ стопи наші на добро. Дозволь нам після щасливого життя в цьому будинку зустрітися знову у вічній радості неба. Амінь.


 

 

 

 

Молитва про благословення сімейного життя

                                           

Боже благий і милосердний, Твоєї опіки ми ввіряємо дому та сім'ї нашій, все що маємо і чим володіємо. Благослови нас, збережи від зла і небезпеки, вбережи від нещасть і зміцни нашу віру. В печалі і страждання даруй уповання і надію. Вчини, щоб ми завжди перебували у єднанні з Тобою через Христа, Господа нашого. Амінь.


 

 

 

 

 

 

Молитва подружжя

Найвищий і нескінченний Боже, що створив нас за образом і подобою Своєму, допоможи нам побачити один в одному взаємну подобу Твоє і навчитися поважати один одного.

Про незбагненна Любов, Ти в Сина Свого до кінця полюбив нас, віднови в нас любов, відображену перед Твоїм вівтарем, щоб вона в нас не слабшала і не згасала, а ми, у взаємній любові, творили волю Твою в кожен день нашого життя.

Боже вірний обітницям, Боже вічний і незмінний, зміцни нашу клятву подружньої вірності, щоб слабкість не перемогла нас, небезпеки не зломили, а вірність нашого союзу возвещала славу Твою. Амінь.


Молитва матері, яка чекає дитину

Про Матір Ісуса, Ти народила Того, Який Сам є Життя. Волею Всемогутнього 

і я ношу в собі життя, яку повинна провести на світло. Як же багато таємниць з'єднує в собі зародження людського життя, скільки необхідно сил Провидіння, щоб вона успішно розвивалася.

Прошу Тебе, о Мати, дай мені краще усвідомити моє материнське покликання, його гідність і відповідальність, щоб я прославляла за нього Бога. Всім серцем молю Тебе, пам'ятай про мене і про всіх матерів, які очікують своєї години,

і пошли усім їм небесну допомогу. Амінь.


 

Молитва за матерів

 

 Господи Ісусе Христе, Ти став людиною, втілився від Пресвятої Діви Марії; просимо Тебе: зроби, щоб усі матері на землі жили в святості; допоможи їм виховати дітей на славу Твою і заради блага Церкви. Бо Ти живеш і царствуєш на віки віків. Амінь. 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Молитва батьків про дітей

 

Бог, єдиний в Пресвяту Трійцю, волею Твоєю і по благодаті Твоєї Ти довірив нам дітей. Молимо Тебе про них, спаси їх і збережи.

Боже, Отче, охрани життя наших дітей, збережи їх в здоров'ї, оберігай від неприємностей, щоб вони могли в безпеці рости і розвиватися на славу Твою і нам на радість.

Сину Божий, Ісусе Христе, збережи віру дітей наших, даруй благодать вірності Тобі, і не дозволь зійти їм в житті на невірний шлях.

Дух Святий, Боже, даруй дітям нашим світло Твоє у виконанні ними своїх обов'язків і навчи їх служити Богові і ближнім. Дай їм сили долати труднощі і спокуси. Боже укріпи і підтримай нас, батьків, щоб наше слово потрапляло в серця наших дітей, і було підкріплено прикладом життя. Допоможи нам оберігати наших дітей і бажати їм добра. Будити і підтримувати в нас дух віри і дай нам і дітям нашим одного разу споглядати Тебе, Триєдиного Бога, в вічній радості неба. Амінь.


Молитва дитини про своїх батьків

           Всемогутній вічний Боже, дякую Тобі за моїх батьків і молюся про них.  

Після Тебе, о Боже, найбільше я вдячний їм. Навчи мене цінувати їх старання і виражати їм подяку. Ти ж винагородити їх працю Твоєю благодаттю. Дай їм здоров'я і благодать, необхідну їм для щастя і порятунку. Боже, наш Отче, вчини, щоб я завжди радував їх, любив, поважав і завжди їм допомагав. Боже, наш Отче, почуй молитви дитя Твого і благослови моїх батьків і всю нашу сім'ю, щоб вона була одне серце і одна душа у Христі, Господі нашім. Амінь.

 Молитва за хворого в родині

Боже, прошу Тебе про нашому хворому... Призри на страждання його душі 

і тіла і яви йому милосердя Твоє.

Дозволь йому відчути велич Твого людинолюбства і в здоров'ї і радості повернутися до нормального життя. А поки він хворий, укріпи в ньому впевненість у Твоїх батьківських планах і допоможи скоритися волі Твоєї, а нам, його близьким, допоможи оточити його серцевої турботою і розумінням. Про Господь Ісус, в Своєму земному житті Ти з готовністю відгукувався на благання про зцілення; Тобі доручаю ми нашого хворого. Благородиця, Хворих Зцілення, оточи його Своєю материнською турботою. Амінь. 

 

 


 

 

 

 

 

 

Молитва про заміжжя

 

О, Всеблагий Господи, я знаю, що велике щастя моє залежить від того, щоб я Тебе любила всією душею і всім серцем моїм і щоб виконувала у всьому святу волю Твою. 

Керуй же Сам, о Боже мій, душею моєю і наповнюй серце моє: я хочу догоджати Тобі одному, бо Ти Творець і Бог мій. Охорони мене від гордості і самолюбства: розум, скромність і доброчесність нехай прикрашають мене. Ледарство противна Тобі і породжує пороки, подай же мені охоту до працьовитості і благослови труди мої. Оскільки ж закон Твій наказує жити людям в чесному подружжі, то приведи мене,Отче Святий, до цього освяченого Тобою стану, не для догоди бажанню моєму, а для виконання призначення Твого, бо Ти Сам сказав: недобре чоловікові бути одному і, створивши йому жінку в помічницю, благословив їх рости, множитися і населяти землю. Вислухай смиренну молитву мою, з глибини девічьяго серця Тобі возсилаємо; дай мені чоловіка чесного й побожного, щоб ми любові з ним і згоді прославляли Тебе, Мілосерднаго Бога: Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

 

Молитва за українську батьківщину

Боже великий, Боже Отців наших! Дай народові нашому якнайбільше добрих, святих Християнська батьківщин. Дай нам таких Батьків, які голосно й

Відверто прилучан б до Божественного твого Об'явлення, до твоєї служби. Дай нам Батьків, які для своїх дружин булі б прикладом Християнська жіття, правдивими опікунамі та добрими провіднікамі в житті. Дай нам таких матерів, Що вмілі б добро, по-Християнська віховуваті ДІТЕЙ своїх, для чоловіків своїх булі б поміччю, потіхою та доброю радою. Дай нам таких ДІТЕЙ, які булі б потіхою та славою Батьків и красою народу свого. Благослови, Боже Всемогутній, український народ. Амінь. Обновлен 16 авг 2016. Создан 12 авг 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником